Program

01.02.2020 sobota DJ mARTo LGBT DANCE NIGHT Čaká na Vás skvelá a nezabudnuteľná atmosféra v uzavretej spoločnosti pre LGBT hostí, výborne DJ-ské sety plné kvalitnej hudby, ktoré Vám namixuje DJ mARTo. Príďte sa poriadne vytancovať na kvalitnú hudbu. VSTUP 2€

08.02.2020 sobota DJ RoboM GAY PARTY - V.I.P. Česká republika. Gay komunita z Čiech má vstup do clubu zdarma a požíva BECHEROVKU na účet clubu celú noc, pri vstupe sa stačí preukázať občianskym preukazom, inak vstup 2€. !!!BONUS!!! POTVRĎ svoju účasť na FACEBOOKU, zdieľaj EVENT a vstup máš grátis.

15.02.2020 sobota DJ PEDRO LGBT VALENTÍN spolu so striptérom Marcusom. Okrem Marcusa a super ľudí vás čaká drink na privítanie a zdarma tombolový lístok hneď pri vstupe. Traja vyžrebovaní vyhrajú hodinovú olejovú thajskú masáž. Vstup 3€.

22. 02. 2020 sobota DJ mArTo STUDENT LGBT NIGHT, výnimočne bude vstup do klubu dovolení od 17.rokov, alkohol a darkroom len od 18rokov!! Na tejto gay party každá LGBT osoba od 18 rokov do 25 rokov dostane na účet gay klubu 3 x ABSOLUT VODKU. Entry 2€. POTVRĎ svoju účasť na FACEBOOKU, zdieľaj EVENT a vstup máš grátis.

Najbližšie akcie